خرداد, 1400 بدون نظر اخبار

یکی از مهمترین موارد برای بسیاری از صنایع که از رولیک استفاده می کنند، قیمت رولیک می باشد، قیمت رولیک بر اساس بسیاری موارد قابل تغییر است و علاوه بر آن بر اساس نوع رولیک نیز قیمت رولیک متفاوت است مثلا قیمت رولیک پلیمری با قیمت غلطک نوار نقاله و یا قیمت رولیک استیل متفاوت است. قیمت در هر صنعتی از مهمترین مولفه ها می باشدزیرا از یک سو مشتریان به دنبال موارد نیاز خود با پایین ترین قیمت هستند و از سوی دیگر عرضه کنندگان در بازار با یکدیگر در رقابت برای فروش باید محصول را با پایین ترین قیمت ممکن ارائه نمایند. ما در کارخانه رولیک سازی کارارول بر اساس معیار ها و استانداردهای مختلفی که در ادامه آمده بهترین کیفیت رولیک را در کنار کمترین قیمت به شما ارائه می دهیم.

  • ضخامت لوله: از عوامل مهم در تعیین قیمت رولیک، ضخامت لوله می باشد. علاوه بر آن شرکت سازنده لوله نیز در قیمت رولیک تاثیر دارد
  • جنس لوله: جنس استفاده شده در رولیک از فلز های آهنی ، استیل و یا گالوانیزه می باشد، بنابر این نوع جنس نیز در قیمت تاثیر دارد
  • قطر لوله: با توجه به قطر های مختلف در انواع رولیک، میزان قیمت نیز متفاوت است.
  • طول لوله : از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت رولیک، طول لوله می باشد.
  • طول شفت : طول شفت نیز در تعیین قیمت رولیک اثر دارد.
  • بلبرینگ : کیفیت و جنس بلبرینگ از عوامل مهم در طول عمر و و قیمت رولیک است
  • درپوش های رولیک : اگر چه این موضوع تاثیر کمی دارد اما با توجه به تفلون و یا آهنی اندکی در قیمت رولیک تاثیر دارد.

این موارد برخی از عوامل تاثیر گذار در قیمت رولیک می باشد، اما همه آنها نمی باشد. علاوه بر موارد بالا برخی دیگر عوامل مانند سابقه شرکت و مدت زمانی که در این حوزه فعال بوده است نیز تاثیر دارد. حتی کیفیت و تجهیزات و دستگاه های تولید کننده رولیک نیز می تواند باعث تغییر قیمت رولیک شود، زیرا هرچه تجهیزات بهتر و بروز تر باشد، کیفیت بهتری تحویل خواهید گرفت.

درج قیمت رولیک با توجه به نوسانات قیمتی در سایت امکان پذیر نبود، بنابر این خواهشمند است برای مشاوهر و اخذ قیمت تماس بگیرید.

 قیمت رولیک پلیمری، قیمت غلطک نوار نقاله و قیمت رولیک استیل   به چه عواملی بستگی دارد؟

رولیک فوق در قطر ها و سایز های مختلفی تولید می شوند پس بنابر این قطرها مهم است، قطر این قطعات به میزان توناژ برداشتی و نوع موادی که توسط نوار نقاله حمل می شود بستگی دارد.

همان طور که ذکر کردیم، این قطعات بسیار حساس بوده و باید با دقت بالایی طراحی شوند. به همین منظور حتما باید استاندارد های جهان در تولید آنها رعایت شود؛ استاندارد هایی از جمله ISO,DIN,GIS و … .

رولیک ها همانند دیگر قطعات صنعتی مطابق با سطح کیفی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. توصیه می شود که در خرید این قطعه ی صنعتی دقت و حساسیت بالایی به خرج دهید.

در صورت خرید انواع بی کیفیت آن مشکلاتی ایجاد خواهد شد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. رولیک های بی کیفیت عمر کوتاهی داشته و مشتری را ناچار به خرید مجدد این قطعه می کند.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما